DLACZEGO KUKPLAN

 

 

Wszyscy wiemy, że planowanie to podstawa, że dzięki temu oszczędzamy czas i pieniądze. Wszyscy wiemy i się zgadzamy, ale jakoś mało kto się do tego stosuje. Dlaczego? Bo planowanie też wymaga czasu! Więc idąc do sklepu bez listy, wierzymy, że jakoś to ogarniemy. Jak to się kończy większość z nas wie. Trochę za duży rachunek, trochę za mało produktów na obiad, ale za to mamy krajalnicę do jajek w promocji! I tu właśnie pojawia się KUKPLAN. Oto 5 korzyści, jakie odczujesz dzięki zaplanowaniu działań w domowej kuchni

Więcej czasu:

– po pierwsze: dzięki kompletnej liście zakupów będziesz robić zakupy tylko raz w tygodniu. Koniec z ciągłym dokupywaniem, bieganiem w deszczu do sklepu osiedlowego po brakujący jogurt czy pół kilo mąki. Wszystko będzie w domu

– po drugie: nie szukasz co dzień, co dwa dni nowych przepisów w sieci, nie kombinujesz. Nie przeżywasz rozczarowań i zwątpień w jakiekolwiek już swoje umiejętności po testowaniu skomplikowanych i oderwanych od rzeczywistości przepisów, które udają się tylko blogerom na youtube. Nasze przepisy zawsze wychodzą!

2. Pieniądze… i miejsce w lodówce!

To proste – nie dokupujesz co chwilę czegoś nowego, więc nie łapiesz się na nowe „super” promocje w marketach. Nie wracasz z 2 kg proszku bo był w promocji oraz z chińskim sosem, bo na pewno zrobisz z tego jutro coś ekstra. Wiesz, że nie zrobisz. Wiesz, że będziesz patrzeć na ten sos w lodówce przez najbliższe pół roku. Znasz to?

3. Koniec z marnowaniem jedzenia

Twoje zakupy są dokładnie zaplanowane. Zużyjesz dokładnie tyle kupisz. Czy to nie cudowne?

4. Zdrowie

Plany są przygotowane we współpracy z dietetykami. To gwarancja dobrego zbilansowania wartości odżywczych. A perfekcyjne zbilansowanie smaku odkryjesz sam!

5. Koniec z nudą w kuchni!

Nie masz czasu na wymyślanie co tydzień nowych, finezyjnych potraw, a dzieci nie chcą już pomidorówki? Tutaj możesz co tydzień wybrać inny plan żywieniowy i fundować rodzinie i przyjaciołom kulinarne niespodzianki!

Wybierz swój plan już teraz>>>

Scroll Up