O KUKPLAN

Dlaczego KUKPLAN będzie idealny dla Ciebie?

Wiesz już, że zdrowe odżywianie, eko produkty, zbilansowana i urozmaicona dieta, przemyślane żywienie dzieci - to nie moda. To jest konieczne. Problem w tym, że nie zawsze znajdujesz już czas i ochotę na szczegółowe planowanie zakupów i posiłków. A gdyby tak ktoś mógł‚ zrobić to wszystko za Ciebie...?

Jak wymyśliłam KUKPLAN?

Jako pracująca mama dwójki przedszkolaków często zadawałam sobie to frustrujące pytanie: Co dzisiaj na obiad?!
Nie mam nic w lodówce, a dzieci i tak jedzą… tylko spaghetti i pomidorówkę...
W Internecie dziesiątki przepisów, ale nie mam połowy składników, a nawet jeśli uda mi się to ugotować to i tak dzieci tego nie zjedzą... Znacie to?

Jak działa KUKPLAN?

No i w końcu mnie olśniło! Potrzebują strony, z której ściągną gotowe, ale rozsądne, urozmaicone i zbilansowane plany żywieniowe dla całej mojej rodziny - przygotowane przez doświadczonych dietetyków. Do tego lista zakupów, abym mogła zrobić zakupy od razu na cały tydzień. Już nigdy więcej nie zastanawiałabym się: Co mam zrobić na śniadanie??!!! Skorzystałabym z gotowego planu i szybko przygotowała prosty, zdrowy i smaczny posiłek, bo wszystkie potrzebne składniki znajdowałyby się w mojej kuchni! Idealnie, prawda?

Rozsmakuj się! Będzie zdrowo i pysznie!

I tak o to oddaje w Twoje ręce KUKPLAN - który z sukcesem (szczęśliwa, dobrze nakarmiona Rodzina) wdrożyłam u siebie. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie pomocą, wsparciem oraz inspiracją!

Scroll Up