Dlaczego KUKPLAN będzie idealny dla Ciebie?

Wiesz już, że zdrowe odżywianie, eko produkty, zbilansowana i urozmaicona dieta, przemyślane żywienie dzieci – to nie moda. To jest konieczne. Problem w tym, że nie zawsze znajdujesz już czas i ochotę na szczegółowe planowanie zakupów i posiłków. A gdyby tak ktoś mógł zrobić to wszystko za Ciebie…?

Jak wymyśliłam KUKPLAN?

Jako pracująca mama dwójki przedszkolaków często zadawałam sobie to frustrujące pytanie: Co dzisiaj na obiad?! Nie mam nic w lodówce, a dzieci i tak jedzą tylko spaghetti i pomidorówkę… W Internecie dziesiątki przepisów, ale nie mam połowy składników, a nawet jeśli uda mi się to ugotować to i tak dzieci tego nie zjedzą. Znacie to? 😉

Jak działa KUKPLAN?

No i w końcu mnie olśniło! Potrzebuję strony, z której będę mogła ściągnąć gotowe, ale rozsądne, urozmaicone, zbilansowane plany żywieniowe dla całej mojej rodziny – przygotowane przez doświadczonych dietetyków. Do tego lista zakupów, abym mogła zrobić zakupy od razu na cały tydzień. Już nigdy więc jej nie zastanawiałbym się : Co mam zrobić na śniadanie??!!! Skorzystałabym z gotowego planu i szybko przygotowała prosty, zdrowy i smaczny posiłek, bo wszystkie potrzebne składniki znajdowałyby się w mojej kuchni!

Rozsmakuj się! Będzie zdrowo i pysznie!

I tak o to oddaję w Twoje ręce KUKPLAN – który z sukcesem (szczęśliwa, dobrze nakarmiona Rodzina) wdrożyłam u siebie. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie pomocą, wsparciem oraz inspiracją!

Nadia Grzybowska

 

Sprawdź darmowy plan

Scroll Up